leet, leethotel, leet hotel, leet turkiye, habnet, habnetbiz, runo, runopw, habron, habronbiz, habbo, habbo hotel, sohbet, chill, arkadaşlar, topluluk, sanal, dünya, sohbet, çevrimiçi, oda süslemeleri, selfies, ücretsiz, mobilya, odalar, rozetler, evcil hayvan, gruplar, elmas, elmas, callcredits
Roleplay Ekibi Arıyoruz!
1 maand geleden
Selam Leet Kullanıcıları

Oyunumuzda aktif bir roleplay ekibimiz bulunmamakta ve leet yönetim ekibi olarak yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Aktif roleplay ile ilgilenen, roleplay adına Leet Hotel bünyesinde çalışmak isteyen Leet Roleplay yetkilileri arıyoruz.

Roleplay ekibine katılmak için aşağıda belirttiğim formu detaylı bir şekilde doldurmanız ve yorum olarak göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz formlar tek tek incelenenip değerlendirilecek, ekibimize en uygun gördüğümüz kişiler dahil edilecektir.

FORM

Roleplay senin için ne ifade ediyor? Roleplayin tanımını yap

Daha önce herhangi bir Roleplay yapılanmasında bulundun mu?

Neden Leet Roleplay Ekibinde çalışmak istiyorsun?

Bize ne katabilirsin?

NOT: Daha önce paylaşılmış yorumlardan alıntı yapıp form paylaşanların formları geçersiz sayılacaktır.
RE: Roleplay Ekibi Arıyoruz!
1 maand geleden
awwwwwwwwwww
1 maand geleden
Roleplay senin için ne ifade ediyor? Roleplayin tanımını yap:Yani oyuncu kendi seçtiği bir karakter üzerinden, o karakteri geliştirmekte ve istediği gibi şekillendirmektedir. Bu durum aslına bakılırsa küçükken çocukların meslek seçimi ile oynadıkları bir oyun biçiminde anlatılabilir.

Daha önce herhangi bir Roleplay yapılanmasında bulundun mu?
:Samp oyununda bir çok roleplayda bulundum ve Habnet'de

Neden Leet Roleplay Ekibinde çalışmak istiyorsun?:2018'den bu yana devam ettiğim oyuna katkı sağlamak ve insanların eğelenebileceği bir Rp ortamı vermek istiyorum Eskiden mimar ekibinde bulunuyordum ve bazı nedenlerden dolayı bırakmam zorunda kaldım ama tekrar ekibe katılmak için can atıyorum.

Bize ne katabilirsin?:Kısacası şöyle söyliyeceğim ben ne katıcağımı bilmiyorum elimden ne geliyorsa yapmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz bir şeyin en iyisini istiyorsak çabalamamız gerekir bende çabalayıp ekibe kendimi kanıtlamam için en iyinisi yapıcağım.
1 maand geleden
FORM

Roleplay senin için ne ifade ediyor? Roleplayin tanımını yap: Roleplay bana göre real'da yapamadığın şeyleri hayal gücün ile düzene soktuğun bir alan.

Daha önce herhangi bir Roleplay yapılanmasında bulundun mu? Mta'da bulundum ancak herhangi bir hotelde bulunmadım.

Neden Leet Roleplay Ekibinde çalışmak istiyorsun? Leet'in kitlesi daha fazla hoşuma gidiyor hoş insanlar ile dolu leet.

Bize ne katabilirsin? Ekip tarafından yaratılan kaliteli rollerin devamını, denetleyici bir yapım var kullanıcıların yaptığı rolleri izlemekten keyif alırım.

NOT: Daha önce paylaşılmış yorumlardan alıntı yapıp form paylaşanların formları geçersiz sayılacaktır.